ГЕНЕРИРУЕМ УСПЕХ С 2008 ГОДА
МЫ - ОДНО ИЗ ОПЫТНЕЙШИХ И ВЕДУЩИХ
Digital-агентств полного цикла в Украине!
ЧЕМ МЫ ЗАНИМАЕМСЯ? ПРИВОДИМ ДЛЯ ВАС КЛИЕНТОВ

СМИ о нас

МИ ВІРИМО, ЩО НАВІТЬ МАЛЕНЬКИЙ МАГАЗИНЧИК НА КОРЗО В ЕПОХУ ІНТЕРНЕТУ МОЖЕ СТАТИ КОРПОРАЦІЄЮ

Мене дивує те, що Закарпаття вважається одним з найдепресивніших регіонів, адже таких ресурсів не має жодна область в Україні, - впевнений Євгеній Штерн, підприємець з Ізраїлю, засновник міжнародного it-підприємства.
Закарпаття межує з 4-ма державами, тут проходять потужні транскордонні шляхи до Європи і водночас прибуток місцевих підприємств є найнижчим в Україні, загальна інфраструктура теж не в найкращому стані. Це треба змінювати і ми докладемо до цього максимум зусиль.
ВІЙНА НЕ Є ПЕРЕШКОДОЮ, ЩОБ БУТИ УСПІШНИМ - ДОВЕДЕНО ІЗРАЇЛЕМ
 
 
 
 

Сертифікований партнер GOOGLE надаватиме закарпатському бізнесу безкоштовні консультації

Мене дивує те, що Закарпаття вважається одним з найдепресивніших регіонів, адже таких ресурсів не має жодна область в Україні, - переконаний колишній ужгородець, а тепер підприємець з Ізраїлю Євгеній Штерн, засновник міжнародного it-підприємства.
 
Закарпаття межує з 4-ма державами, тут проходять потужні транскордонні шляхи до Європи і водночас прибуток місцевих підприємств є найнижчим в Україні, загальна інфраструктура теж не в найкращому стані. Це треба змінювати і ми докладемо до цього максимум зусиль.
 
 
 
 

На Закарпатті інтелектуальний робота цінується менше, ніж фізична

Півроку тому в Ужгороді розпочала роботу веб-студія “BarVanet”. Про те, чи наскільки it бізнес на Закарпатті є перспективним і як нові технології вплинуть на економіку області, розповідає засновник стартапу, Тамара Колесник.
КОЖЕН МІСЯЦЬ В ОБЛАСТІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ НОВІ СТУДІЇ ТА ПРОЕКТИ
Треба визнати, що на Закарпатті інтелектуальний робота цінується менше, ніж фізична. Можливо тому закарпатські програмісти часто пропонують свої послуги за межами області. І, відповідно, працюють за набагато нижчу оплату ніж, скажімо, веб-студії з Києва чи Дніпропетровська.
Звичайно, про яку якість може йти мова, коли одна людина відрисовує, верстає і переносить на хостинг сайт.
 
Читать подробнее
 
 
 

Коли український інтернет стане доступним для людей із вадами зору?

Більшість українців вже звикла відпочивати, шукати матеріали для навчання та виконувати роботу в режимі онлайн. Проте для людей із вадами зору український інтернет є практично недоступним. Навіть сайти офіційних структур в Україні, на жаль, працюють без спеціальних сервісів для інвалідів зору.
Тим часом в ряді цивілізованих країн додатковий онлайн-функціонал для незрячих стає обов'язковим і затверджується на законодавчому рівні.
«З 25 жовтня в Ізраїлі починає діяти закон про адаптивність сайтів для інвалідів, - повідомляє it-фахівець з міста Бней-Брак Євген Штерн. - Він досить серйозний як за вимогами до сайтів, так і за розмірами штрафів. Для виконання вимог закону необхідно буде кардинально змінити стандарти верстки та впровадити ряд технологій — наприклад, автоматичне виділення активної області сайту, «онлайн-лупу», аудіо-дублювання та інші.»
 
 
 
 

Несколько примеров наших работ

Наконец-то у вас появилась возможность получить стабильный поток постоянных заказчиков.
Что для этого нужно сделать? Просто оставьте свои данные и ответьте на звонок нашего менеджера